facebook twitter

Bestuursleden

Onze Bestuursleden:

 

Voorzitter  en Contactpersoon Sri Lanka Gerard Berendsen gerard.berendsen@acnsprojecthulp.nl
Secretaris Martha van Someren martha.van.someren@acnsprojecthulp.nl
Penningmeester Rick van Diest rick.van.diest@acnsprojecthulp.nl
Lid Rene Schuldink rene.schuldink@acnsprojecthulp.nl
Contactpersoon Sri Lanka Erik Koning erik.koning@acnsprojecthulp.nl
Web beheerder Randy Kooijman randy.kooijman@acnsprojecthulp.nl

 

Gedetailleerde contactgegevens vind u in het overzicht Bestuursleden ACNS-Projecthulp: